Centrumraad

Centrumraad

Ons centrum voor volwassenenonderwijs wordt bestuurd door een directeur, bijgestaan door een adviserende centrumraad, die verplicht wordt samengesteld.

De centrumraad bestaat uit:

  • 3 leden verkozen door en uit de meerderjarige cursisten;
  • 3 leden verkozen door en uit de personeelsleden;
  • 2 gecoöpteerde leden uit de lokale sociale, economische en culturele milieus.

Het mandaat van de huidige centrumraad loopt van 1 april 2019 tot 31 maart 2021.

Samenstelling centrumraad:

3 leden gekozen door en uit de meerderjarige cursisten:

Becca Decorte
becca.Decorte@asz.be

Thierry Treinen
thierry.treinen@outlook.be

Oscar Goossens
oscar.goossens@telenet.be

3 leden verkozen door en uit het personeel:

Eveline Mollaert
eveline.mollaert@cvopro.be

Ignace Wils
ignace.wils@cvopro.be

Inez Boucneau
inez.boucneau@cvopro.be

2 gecoöpteerde leden uit de lokale sociale, economische en culturele milieus:

Yolande De Smet – voorzitter
yolande.de.smet@telenet.be

William De Cock – ondervoorzitter
decock.william@skynet.be

Vragen of informatie nodig?

Contacteer ons!